Directie | MT

Victor Thissen
Directeur - bestuurder
vthissen@deboekenberg.nl | Tel. 0181 744001

Suzan Steegman
Teamleider Dienstverlening
ssteegman@deboekenberg.nl | Tel. 0181 744018

Evelien Gerritsen
Teamleider Educatie en Sociaal domein
egerritsen@deboekenberg.nl | Tel. 0181 744019

Olga van Reede
Teamleider Marketing, Communicatie en Evenementen ovreede@deboekenberg.nl | Tel. 0181 744005

Marketing | Communicatie | Evenementen

Debbie Teitsma
Communicatie en programmering
dteitsma@deboekenberg.nl | Tel. 0181 744012

Sharona de Wolf-Fens
Programmering en evenementen
sdewolf@deboekenberg.nl | Tel. 0181 791080

Ronald van Ham
Specialist Collectie
rvham@deboekenberg.nl | Tel. 0181 744017

Management ondersteuning | Verhuur

Sanne Slob
Coördinator Verhuur en Horeca
sslob@deboekenberg.nl | Tel. 0181 744003

Wendy Boon
Algemene zaken
wboon@deboekenberg.nl | Tel. 0181 744008

Tanja Kerpels
Management assistent
tkerpels@deboekenberg.nl | Tel. 0181 744010

Dienstverlening

Klantenservice en dienstverlening
info@deboekenberg.nl | Tel. 0181 616622

Vertrouwenspersoon vrijwilligers

Educatie | Sociaal domein

Bas Snijders
Specialist Educatie en Advies
bsnijders@deboekenberg.nl | Tel. 0181 744015

Anique Zonneveld
Medewerker Educatie en Mediacoach
azonneveld@deboekenberg.nl | Tel. 0181 744016

Carola Kerpel
Medewerker Educatie
ckerpel@deboekenberg.nl | Tel. 0181 744011

Sandra van den Bosch
Medewerker Sociaal domein
svdbosch@deboekenberg.nl | Tel. 0181 744013

Paula Sangers
Medewerker DigiTaalhuis
psangers@deboekenberg.nl | Tel. 0181 744004

Marjolein Kempers
Medewerker maatschappelijke bibliotheek
mkempers@deboekenberg.nl | Tel. 0181 791082